Biznes i Samorząd. Spotkajmy się w Wielopolu

„Biznes i Samorząd. Spotkajmy się w Wielopolu” – pod takim hasłem samorządowcy i przedsiębiorcy związani z Gminą Bełchatów spotkali się, by porozmawiać o perspektywach rozwoju naszej gminy, planach związanych z rozwojem przedsiębiorczości i tworzeniem stref przemysłowych, czy wydarzeniami, na które powinniśmy przygotować się w związku z czekającą nas transformacją energetyczną.

W Wielopolu o zagadnieniach tych mówili Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ciecióra, dr Maciej Kozakiewicz – pełnomocnik Zarządu Województwa Łódzkiego ds transformacji regionu bełchatowskiego oraz Tomasz Ślęzakiewicz – Prezes Zarządu SIM Łódzkie Sp. zoo. Goście spotkania w Wielopolu mieli też czas na to, by porozmawiać o nurtujących ich problemach, czy wymienić się doświadczeniami.

Była to już druga edycja tego spotkania. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Poseł Małgorzaty Janowskiej, Zastępcy Wójta Gminy Bełchatów Damiana Marczewskiego, Sekretarz Urzędu Gminy Bełchatów Małgorzaty Filipek, Dyrektor ds Rozwoju Gminy Bełchatów Zofii Szumigaj – Grochockiej i Radnych Gminy Bełchatów. Po raz kolejny samorządowcy i przedsiębiorcy spotkają się w Wielopolu za rok.

Scroll to Top