InCpraca

Zajmujemy się rekrutacją pracowników, leasingiem pracowniczym zarówno na zlecenia krótko jak i  długoterminowe, prowadzimy szkolenia z zakresu BHP oraz doradztwa zawodowego, pomagamy w rozwiązywaniu problemów dotyczących braków w personelu czy rekrutacji specjalistów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego projektu pilotażowego „Panelu Klienta” w naszym systemie InCPraca.pl. Poprzez założenie konta w Panelu Pracodawcy mają Państwo możliwość dodania darmowego ogłoszenia, które zostanie zamieszczone w naszym systemie i rozpowszechnione wśród naszych odbiorców oraz zleceniobiorców. 
https://incpraca.pl/dlaPracodawcy

Grupa Incore działa na polskim rynku od 2007 roku. Założycielami przedsięwzięcia biznesowego było dwóch studentów, którzy posiadając pomysł i kompetencje z obszaru przedsiębiorczości, postanowili zbudować grupę kapitałową w oparciu o swoją pasję, zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz możliwości jakie oferuje Państwo Polskie dla start-up.

Dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych utwierdziło Nas w przekonaniu, że wszystko zaczyna się od marzeń…. ale aby marzenia urealnić trzeba mieć precyzyjny plan, konsekwentnie go realizować, nie przejmować się przeciwnościami losu i posiadać zaangażowany zespół posiadający wspólny cel.

InCPraca.pl – to pierwszy projekt biznesowy grupy InCore . Prace projektowe wystartowały w roku 2010.

Platforma internetowa InCPraca.pl to wielozadaniowy system informatyczny.
Umożliwia ona, poprzez interfejs webowy, na dostęp i swobodny przepływ informacji pomiędzy: Klientem (potrzebującym zaspokoić potrzebę personalną) a Zleceniobiorcą (posiadającym czas i kompetencje, aby zrealizować ową potrzebę personalną) zapewniając zgodność procesów zachodzących między Użytkownikami, US, ZUS, Bankiem. System w założeniach jest platformą wielomodułową, skalowalną oraz umożliwiającą wielowątkowe przetwarzanie i niemalże dowolne modelowanie procesów związanych zarówno z pracownikami jak i bezpośrednimi Klientami firmy Grupa InCore.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa.
Oferujemy Państwu nasze wsparcie i doświadczenie, jakie zdobyliśmy podczas naszego 15-letniego doświadczenia na rynku pracy tymczasowej.

Scroll to Top