KONSTAK

KONSTAK jako producent konstrukcji stalowych oraz doświadczony partner w produkcji i montażu nowoczesnych linii technologicznych zaprasza do współpracy w zakresie: Produkcja i montażu: specjalistycznych linii technologicznych; konstrukcji stalowych pod budowy: hal stalowych, produkcyjnych i magazynowych; urządzeń technologicznych; silosów i zbiorników ciśnieniowych; urządzeń procesowych; rurociągów i kanałów spalin. 

Produkujemy również wyroby metalowe takie jak: maszty, wieże, bariery, barierki, podesty, konstrukcje schodowe, słupy, obejmy pod rurociągi DN 40 – 2000.

To co wyróżnia firmę KONSTAK to bardzo dobra organizacja pracy na budowie, umiejętność pracy pod presją czasu, szybkie rozwiązywanie problemów budowy, wykwalifikowany personel. Bardzo dobre koordynowanie prac i pilnowanie ustalonych terminów.

Na rynku jesteśmy ponad 25 lat i z powodzeniem realizujemy zlecenia i inwestycje dla naszych Klientów. Zaczynaliśmy jako firma „TAK”, która prowadziła działalność od marca 1993. Na początku swojej działalności firma zajmowała się kompleksową obsługą klientów w zakresie :

– dostawy gazów technicznych
– sprzedaży sprzętu spawalniczego
– wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz rurociągów i urządzeń technologicznych

22 lipca 2002 przekształciliśmy się w spółkę Konstak. Jesteśmy rodzinną firmą inżynieryjno – budowlaną specjalizującą się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych, złożonych linii technologicznych oraz obiektów przemysłowych.

Dziś firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wykwalifikowaną kadrą, oraz dużymi mocami przerobowymi pozwalającymi na realizację każdego projektu. Konstak ma uprawnienia pozwalające na wytwarzanie urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych wykonywanych ze stali czarnej i kwasoodpornej wydane przez UDT.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z kapitałem polskim.

Budujemy z pasją i z najwyższą dbałością o satysfakcję klientów realizujemy strategiczne projekty dla przemysłu. Cele te osiągamy w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszego personelu, profesjonalizm, wysoką efektywności działania. Dążymy do tego aby rozwiązania dla Klienta stały się efektywne, konkurencyjne, niezawodne oraz przyjazne środowisku. 

Duża elastyczność i profesjonalizm. Umiejętność prowadzenia i koordynowania prac przy uruchomionej produkcji, terminowość i szybkie reagowanie na zmiany jest dużym atutem firmy KONSTAK.

Scroll to Top