DOLSAT Sp. Z O.O. CZŁONKIEM RIG

Spółka DOLSAT jest największym operatorem usług multimedialnych w Bełchatowie. Jej infrastrukturą objęte jest całe miasto i pobliskie gminy. Na rynku usług telekomunikacyjnych działa od 1989 r. Długoletnie doświadczenie, duża dynamika rozwoju i innowacyjność sprawiły, że z usług Spółki korzysta większość mieszkańców Bełchatowa.

Atutem ofert Spółki jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów. Jako pierwszy operator na rynku lokalnym DOLSAT wprowadził usługę pakietową „Triple Play”, oferującą Telewizję, Internet i Telefonię.

Spółka DOLSAT to przedsiębiorstwo innowacyjne, które tworzy i realizuje projekty monitoringu miejskiego i osiedlowego, jak i projekty inteligentnych budynków.

Biuro Obsługi Klienta oprócz spraw związanych z usługami firmy oferuje możliwość opłacenia rachunków w ramach “Tanich opłat” oraz zakup ubezpieczenia. Od 2016 r. Spółka prowadzi działalność administracji i zarządzania nieruchomościami.
Na podstawie koncesji KRRiT Spółka wydaje program lokalny Telewizji Kablowej Bełchatów (TKB), portal ebelchatow.pl oraz kanał ogłoszeniowo – reklamowy DOLTEXT.

Biuro Reklamy DOLSAT od lat jest imponującym skutecznością medium reklamowym. Dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technik graficznych oraz wykorzystywane media własne o dużym zasięgu, sprawiają, że przekazy reklamowe klientów Spółki trafiają do blisko 80% mieszkańców miasta.

DOLSAT świadczy także usługi teleinformatyczne firmom zewnętrznym, w tym budowy oraz administrowania sieci, realizacji budowy monitoringu wizyjnego oraz usługi podnośnika koszowego.

Spółka DOLSAT jest jedną z najprężniej rozwijających się firm na rynku lokalnym, o czym świadczyć mogą tytuły „Dobrodziej Roku”, „Przedsiębiorstwo Fair Play” „Jakość Roku”, nominacje do tytułów „Lider Biznesu”, jak również ogromne inwestycje w najnowocześniejszą w Bełchatowie SuperSieć optyczną nagrodzoną przez specjalistów rynku usług szerokopasmowych w konkursie „Szeroki Pas”, organizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki i UKE.

Jako sprawdzony i doświadczony Operator publiczny Spółka DOLSAT, obsługuje zarówno instytucje, szkoły, jak i wiele firm lokalnych oraz większość bełchatowskich rodzin, stale poszerzając grono zadowolonych Klientów.
Więcej informacji na www.dolsat.pl

Scroll to Top